Komplexní řešení a péče o Vaše Informační Technologie. Teplice a okolí.
Podpora: +420 737 300 863

Služby, produkty a řešení

Zajistíme pro Vás veškeré služby v celém životním cyklu výpočetní techniky.

Nejsme tu od toho, abychom Vás poučovali nebo zahrnovali množstvím odborných termínů a výrazů, jejichž obsah je bez dobré myšlenky nulový. Chceme být vaším partnerem. Naše ambice je naslouchat a doporučit vám spolehlivé řešení které vám ušetří čas a peníze.

Opravy počítačů

Příčin, proč Váš počítač nefunguje, existuje celá řada. Chyba může být ve Vašem software nebo hardware, na dálku je však těžké stanovit příčinu.

IT Outsourcing

Outsourcingem lze řešit dle požadavku klienta jen správu dílčích částí IT např.: správu serverů, správu PC, správu sítě, nebo lze řešit správu kompletně celého IT klienta - komplexní správa

IT Podpora a vzdálená správa

Naše společnost provádí celou řadu služeb. Nabízíme vám tak například lokální nebo vzdálenou podporu IT systémů, spolehlivý servis počítačů, návrh optimálního řešení pro vybavení učeben a kanceláří.

IT podpora u zákazníka nebo přes vzdálenou plochu

Našim zákazníkům nabízíme IT podporu v místě podnikání nebo bydliště. Velmi oblíbená je podpora přes vzdálenou plochu. Ta umožňuje servisní zásah na počítači uživatele vzdáleně pomocí technologie společnosti TeamViewer. Jedná se o plně zabezpečený přístup pomocí jednorázově spustitelné aplikace na straně klienta (není nutné nic instalovat).

Rozdělení služeb dle zákazníka

Každý zákazník má jiné požadavky a priority. Proto rozdělujeme naše služby dle zákazníka a to na Domácnosti, Malé a střední firmy, Školy a instituce.

Proč si vybrat naše služby?

Nabízíme především individuální přístup ke každému klientovi a férové ceny. Přizpůsobíme se Vašim podmínkám. Cenu určíme dohodou na základě množství vykonané práce a případně délky spolupráce. Stálým zákazníkům poskytujeme výhodné slevy.

Webová prezentace

Mimo servisní služby nabízíme také vytvoření webové prezentace na míru. Nebráníme se osobnímu setkání, ale v případě potřeby je veškerá komunikace možná prostřednictvím telefonu, emailu nebo skype hovoru

Domluvte si schůzku:

tel.: +420 737 300 863

V případě že se nám nemůžete dovolat, zkuste poslat zprávu. Budeme Vás kontaktovat co nejdříve.

Poslat zprávu

Vzdálená podpora & Online servis Vašeho PC

Pro vzdálené připojení k Vašemu počítači je nutné stáhnout a následně spustit soubor TeamViewerQS_itprogres.exe . Technik se připojí a vyřeší Váš problém. Klikněte na odkaz “Vzdálená podpora”, stáhněte aplikaci a zavolejte nám.

Stáhněte si aplikaci pro vzdálenou správu Vašeho počítače